Jaunumi

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.

 

Daļēji veikta skolas ēkas priekštelpas renovācija

Skolas priekštelpā nomainīts grīdas segums un sienu krāsojums. Nākamajā vasarā paredzēts pilnībā pabeigt priekštelpas renovāciju. Tiks mainītas ieejas durvis – esošo durvju vietā uzstādīs automātiskās durvis un tādējādi tiks paaugstināta arī energo efektivitāte. Tāpat plānots reorganizēt arī ēkas dežuranta darba vietu, video novērošanas centru pārvietojot uz citu tam piemērotu telpu skolas 1.stāvā, lai uzlabotu datu aizsardzības prasību izpildi. Pati ēkas dežuranta darba vieta tiks veidota no jauna, atbilstoši iepriekš izstrādātam ēkas dizaina projektam.

 

Pabeigta grīdu nomaiņa 2.stāvā

Saskaņā ar iepriekš izstrādāto ēkas dizaina projektu, pabeigta grīdu nomaiņa 2.stāvā un mainīts sienu krāsojums. Vairākās mācību klasēs veikti nepieciešamie remontdarbi.

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.