Dalīties:
Vairāk
Ēdnīcā uzstādīta ēdnīcas pakalpojumu apmierinātības novērtēšanas sistēma
Kopš 19.janvāra skolas ēdnīcā ir uzstādīta ēdnīcas pakalpojumu apmierinātības novērtēšanas sistēma. Līdz janvāra beigām savu viedokli bija izteikuši 940 cilvēki.