Galerija

Apliecību svētki pirmklasniekiem

Šodien skolā valdīja svētki un sacensību gars. Kamēr vieni pirmklasnieki uzzināja, ko nozīmē piederēt skolai, klausījās 4.-9.klašu eksperimentāli instrumentālā ansambļa sveicienu, kā arī saņēma savu pirmo skolas dokumentu - ISIC karti, tikamēr citi piedalījās pavisam nopietnā skolas kvestā. Tā ir spēle, kuras laikā skolēniem nācās atminēt dažādu profesiju pārstāvjus skolā, atrast viņu kabinetus un risināt viņu uzdotos uzdevumus. Spēles laikā bērni iepazinuši "Jūtu karaļvalsti",  iemācījušies tikt galā ar dusmām, iepazinuši pirmās palīdzības paņēmienus (tajā skaitā uzzinājuši, ka uz puniem var smērēt arī sviestu!), pārbaudījuši savu vērīgumu un dalījušies ar saviem iespaidiem par grāmatu lasīšanu. Šī bija viena vareni satraucoša un darbīga diena!
Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.