Galerija

Apliecību svētki pirmklasniekiem

Šodien skolā valdīja svētki un sacensību gars. Kamēr vieni pirmklasnieki uzzināja, ko nozīmē piederēt skolai, klausījās 4.-9.klašu eksperimentāli instrumentālā ansambļa sveicienu, kā arī saņēma savu pirmo skolas dokumentu - ISIC karti, tikamēr citi piedalījās pavisam nopietnā skolas kvestā. Tā ir spēle, kuras laikā skolēniem nācās atminēt dažādu profesiju pārstāvjus skolā, atrast viņu kabinetus un risināt viņu uzdotos uzdevumus. Spēles laikā bērni iepazinuši "Jūtu karaļvalsti",  iemācījušies tikt galā ar dusmām, iepazinuši pirmās palīdzības paņēmienus (tajā skaitā uzzinājuši, ka uz puniem var smērēt arī sviestu!), pārbaudījuši savu vērīgumu un dalījušies ar saviem iespaidiem par grāmatu lasīšanu. Šī bija viena vareni satraucoša un darbīga diena!
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.