Galerija

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Kopā ar labākajiem runātājiem no katras klases devāmies uz LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, kur mūs sagaidīja un uzrunāja muzeja vadītājs Jānis Siliņš. Pēc konkursa viņa vadībā devāmies apskatīt muzeju, taču tas jau bija pēc konkursa. Bet konkursā tika skaitīta dzeja, satraucās bērni un žūrija, visi priecājās par panākumiem un emocijas virmoja. Pavisam drīz visi, kas uzvarēja katrā klašu grupā, tiks iemūžināti video un šis video piedalīsies tālākajās kārtā vai pat kārtās.

Selīna Plociņa, 9.klase. Klāvs Elsbergs "Pļavnieku bērzi"

Selīna Plociņa, 9.klase. Pauls Bankovskis "18"

Melānija Agate Ūdre, 11.klase. Dzintars Tilaks "Tik haotiski lido domas"

Melānija Agate Ūdre, 11.klase. Nora Ikstena "Mātes piens"
Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.