Galerija

Māmiņu dienas koncerts

Lai iepriecinātu māmiņas un vecmāmiņas, daudzi skolas bērni bija ļoti centušies, lai kopā ar saviem skolotājiem, sagatavotu pārsteigumu. Ienākot skolā, viešņas nokļuva skolēnu mācību uzņēmumu pasaulē, kur valdīja krāsas, izdoma un idejas. 

Skolas Svētku zālē māmiņas un vecmāmiņas iepriecināja gan 1.klašu vokālais ansamblis, gan 2.-4.klašu koris, gan 5.-12.klašu koris "Lec, saulīte", gan retāk redzētie sporta dejotāji, gan biežāk redzētie "Pastalnieki". Ar divām kompozīcijām māmiņas sveica eksperimentāli instrumentālais ansamblis, bet kā ķirsītis uz tortes bija kompozīcija, ko izpildīja projekta "Muzicē ar skolotāju" dalībnieki: skolēni un skolotāji.

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Jancis rijā"

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Sitieniņi"

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Bēdu manu lielu bēdu"

Instrumentāli eksperimentālā ansambļa izpildījumā - "Despasito"

2.-4.klašu koris "Cīrulītis mazputniņš"

Sporta deju priekšnesums
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.