Galerija

Māmiņu dienas koncerts

Lai iepriecinātu māmiņas un vecmāmiņas, daudzi skolas bērni bija ļoti centušies, lai kopā ar saviem skolotājiem, sagatavotu pārsteigumu. Ienākot skolā, viešņas nokļuva skolēnu mācību uzņēmumu pasaulē, kur valdīja krāsas, izdoma un idejas. 

Skolas Svētku zālē māmiņas un vecmāmiņas iepriecināja gan 1.klašu vokālais ansamblis, gan 2.-4.klašu koris, gan 5.-12.klašu koris "Lec, saulīte", gan retāk redzētie sporta dejotāji, gan biežāk redzētie "Pastalnieki". Ar divām kompozīcijām māmiņas sveica eksperimentāli instrumentālais ansamblis, bet kā ķirsītis uz tortes bija kompozīcija, ko izpildīja projekta "Muzicē ar skolotāju" dalībnieki: skolēni un skolotāji.

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Jancis rijā"

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Sitieniņi"

Bērnu deju kolektīva "Pastalnieki" deja "Bēdu manu lielu bēdu"

Instrumentāli eksperimentālā ansambļa izpildījumā - "Despasito"

2.-4.klašu koris "Cīrulītis mazputniņš"

Sporta deju priekšnesums
Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.