Galerija

Skolā viesojās ASV vēstniecības un Fulbraita programmas pārstāvji

Piektdien, 7. janvārī, mūsu skolā viesojās ASV vēstniecības un Fulbraita programmas pārstāvji, lai iepazīstinātu 8.m klasi ar skolām, skolu kultūru, un dzīvi Amerikā. Skolēni varēja uzdot savus jautājumus par kultūru, dzīvi ASV, u.c. Jautājumi pārvērsās diskusijās, kas ļāva ne tikai noklausīties prezentāciju, bet arī nostiprināt angļu valodas zināšanas un iepazīt citu kultūru.

Sāra, Fulbraita programmas angļu valodas mācīšanas asistente no Virdžīnijas, iepazīstināja skolēnus ar dzīvi augstskolās, kurās viņa ir mācījusies, ar priekšmetiem, kurus apguva, kā arī pastāstīja par savām sajūtām, dzīvojot Amerikā un Latvijā.


Teksta un foto autors: Aleksandrs Kapanskis
Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.