Galerija

Skolā viesojās ASV vēstniecības un Fulbraita programmas pārstāvji

Piektdien, 7. janvārī, mūsu skolā viesojās ASV vēstniecības un Fulbraita programmas pārstāvji, lai iepazīstinātu 8.m klasi ar skolām, skolu kultūru, un dzīvi Amerikā. Skolēni varēja uzdot savus jautājumus par kultūru, dzīvi ASV, u.c. Jautājumi pārvērsās diskusijās, kas ļāva ne tikai noklausīties prezentāciju, bet arī nostiprināt angļu valodas zināšanas un iepazīt citu kultūru.

Sāra, Fulbraita programmas angļu valodas mācīšanas asistente no Virdžīnijas, iepazīstināja skolēnus ar dzīvi augstskolās, kurās viņa ir mācījusies, ar priekšmetiem, kurus apguva, kā arī pastāstīja par savām sajūtām, dzīvojot Amerikā un Latvijā.


Teksta un foto autors: Aleksandrs Kapanskis
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.