Galerija

NBS Štāba orķestra koncerts "Vienoti Latvijai"

Lai pieminētu un godātu Latvijas valsts aizstāvjus barikāžu dienās un mudinātu jauniešus aizdomāties par barikāžu nozīmi, Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra Estrādes ansamblis ir sagatavojis īpašu koncertprogrammu "Uzcelsim Latviju kopā". Patriotiskā noskaņā iesākot 2023. gadu, koncerts tiks atskaņots Latvijas skolu jaunatnei dažādās pilsētās Alūksnē, Daugavpilī, Ulbrokā un Talsos.

Līdzās Sergeja Austra Universa dziesmām un to aranžējumiem koncerta repertuārā bija arī Raimonda Paula, grupas Pērkons, kā arī Ulda Marhilēviča un citu komponistu skaņdarbi.

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.