Galerija

Miķeļdienas gadatirgus

Saskaņā ar senām latviešu tradīcijām 29. septembrī tiek svinēta Miķeļdiena. Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži. Mūsdienas ierasta tradīcija ir Miķeļdienas gadatirdziņi, kuros bērni piedalās ar pašdarinātiem gardumiem vai citām lietām.

Šī ir lieliska iespēja, kā bērnam attīstīt savu talantu, piemēram, kulinārijā. Pīrādziņi, cepumi, pašu gatavoti saldumi un citi gardumi, par kuriem bērns nopelna naudiņu, palīdz apgūt arī uzņēmējdarbības pamatus. Skolā gadatirdziņš bija plaši apmeklēts un arī piedāvājumu bija daudz!

Foto autore: Viktorija Doniņa, 10.klase
Video autore: skolotāja Renāte Supe

Ieskats tirdziņa atmosfērā

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.