Galerija

Almanaha "10 par rakstīšanu" redakcija un rakstītāji dodas izbraukumā

Vēsā oktobra trešdienā Almanaha redkolēģija un tā mīļie rakstītāji devas apciemot Eduarda Veidenbauma dzimtās mājas – "Kalāčus". Pēc ilga brauciena ar autobusu, mēs nonācām “Kalāču” mājas, kas tagad ir muzejs. Tur piedalījāmies diskusijās, uzzinājām vairāk par Veidenbauma dzeju, viņa dzīves stāstu, vērtībām un hobijiem. Tāpat uzzinājām par viņa ģimeni, draugiem un viņu stāstus.

Mums bija iespēja redzēt Veidenbauma studiju, kurā viņš strādāju, mācījās un smēlās iedvesmu savai dzejai. Pēc muzeja izstaigāšanas mēs devāmies uz telpu, kurā Almanaha redkolēģija prezentēja rakstītāju darbus un apbalvoja viņus. Lai noslēgtu ceremoniju, mēs uzņēmām kopbildi pie Veidenbauma pieminekļa.

Pēc jaukās vizītes “Kalāčos” turpinājām savu ceļu tālāk uz Liepas kapiem, kur apmeklējām Veidenbauma un viņa kuplās ģimenes pēdējo atdusas vietu.  

Paldies Almanaha “10 par rakstīšanu” redkolēģijai un radošajiem rakstītājiem par neaizmirstamo brauciena pieredzi.

 

Elizabete Skrodele, Līva Puķīte, Kerija Ķempele 8.c

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.