Galerija

Lieldienu pārgājiena spēle

Pirms Lieldienām Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde izveidoja un aicināja skolēnus no 4. līdz 12. klasei piedalīties Lieldienu pārgājienā – spēlē, kas bija arī lieliska veids “krāt soļus” skolas soļošanas izaicinājumā.

Spēlē kopā bija jāatrod un jāpaveic 10 uzdevumi - jāatmin Lieldienu mīkla, jāizveido ticējums, jāatbild uz atjautības uzdevuma jautājumu, jāmeklē atšķirības attēlos, jāizspēlē Kahoot zināšanu spēle, jānosaka Lieldienu dzīvnieks, kā arī jāuztaisa kopā klases foto, jāpārrunā, kādas tradīcijas tiek ievērotas ģimenēs, jāspēlē “Aklās vistiņas” un jāuzraksta Lieldienu vēlējums.

Daži no Lieldienu vēlējumiem skanēja šādi:

Lustīgas, notikumiem pilnas Lieldienas!

Augstu šūpoties, olas pārēsties!

Lai Jums skaistas pirmās, gan otrās Lieldienās!!! Daudz uzvaru olu kaujās un kārtīgi izšūpoties! Neaizmirstiet uz olām uzbērt sāli!

Dumības ārā, gudrību iekšā!

Novēlam Jums visiem krāsainas un priecīgas Lieldienas!

 

Lai novērtētu, kā spēlē ir veicies, katru paveikto uzdevumu novērtējām 10 punktos.  Vislabāk spēlē veicās 7. dm klasei (90 punkti). Otrā/ dalītā vieta ir 6. d un 4. d klasei (85 punkti), bet trešā vieta 5. a klasei (83 punkti). Arī pārējām klasēm punktu ziņā ir veicies ļoti labi. Paldies visiem, visiem par dalību!

 

Ar sveicieniem –

Skolēnu pašpārvalde

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.