Jaunumi

"Ekselences balva" - mūsu skolas skolotājai Maijai Kokinai

8. novembrī, lai pateiktu paldies un izceltu tos skolotājus, kuru sniegums kalpo par mērauklu izcilam pedagoga darbam 21. gadsimtā, notika “Ekselences balvas” valodu jomā pasākumi. 

Viena no balvas saņēmējām bija arī mūsu skolas darbiniece - vācu valodas skolotāja Maija Kokina. Ļoti lepojamies un priecājamies!


Paldies Latvijas Universitāte un LU PPMF Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas Fakultāte par organizāciju, kā arī atbalstītājiem: British Council Latvia, Lidl Latvija, @Latvija Goethe-Institut Riga, Latvijas Vācu valodas skolotāju asociācija, Latvian Association of Teachers of English, United States Embassy - Riga, Latvia, @Latvia British Embassy, Izglītības un zinātnes ministrija
Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.