Galerija

Izbraukuma pedagoģiskās padomes sēde

Pedagoģiskās padomes sēdē direkotrs Normunds Balabka pajautāja: "Kā kļūt par ideālu skolotāju?" Kamēr zāle mēģināja atbildēt uz šo jautājumu, direktors atbildēja pats: "Mācīties pašiem. Kad mums kā skolotājiem vairs nebūs vēlme mācīties pašiem, mēs neko vairs nevarēsim iemācīt citiem un citi vairs neko nevarēs iemācīties no mums..."

Un tā nu mēs visi Limbažos mācījāmies! Sākām ar vēsturi Limbažu muzejā, mācījāmies likt zīmogus un atgriezāmies Dziesmu svētku pirmssākumos pie Baumaņu Kārļa. ģeogrāfijas stundā izstaigājām Limbažu ieliņas. Mājturības un dizaina ietvaros iedvesmojāmies Sudraba muzejā un devāmies saprast maizes tapšanas procesu Lielezera maiznīcā. Pēc tam apkopojām pagājušā gada rezultātus pedagoģiskās padomes sēdē Limbažu vidusskolā un tad devāmies izbaudīt pagarināto grupu Lielezera krastā. 

Dienas laikā iepazināmies ar jaunajiem kolēģiem:
pedagoga palīgu Annu Kļaviņu, 
latviešu valodas un literatūras skolotāju Dārtu Šulci, 
pedagoga palīgu baseinā Mārtiņu Pavlovski, 
dizaina un tehnoloģiju skolotāju Ingu Kalniņu, 
bioloģijas skolotāju Oskaru Staņu, 
angļu valodas skolotāju Adeli Melderi, 
datorikas skolotāju Annu Borni un
dienas dežurantu Initu Jēkabsoni.
Dalīties:

Vairāk

G Lāčplēša diena 2024 Lasīt vairāk

Lāčplēša diena 2024

Lāčplēša dienā notiek tradicionālais piemiņas pasākums pie Lāčplēša kara ordeņa kavalieru piemiņas zīmes, bet 9.klases devās nolikt ziedus un svecītes Brāļu kapos.

G 10.klases skolēnu iesvētības Lasīt vairāk

10.klases skolēnu iesvētības

Domājot par to, kā notiks 10.klases skolēnu iesvētības vidusskolas kārtā, iesvētību organizatori - 11.klase - atcerējās, ka kaut kad dzirdējuši, kā desmitie skolu nosaukuši par psihiatrijas slimnīcu. Lai viņiem būtu iespējas izbaudīt to uz visiem 100%, tika pieņemts lēmums izmantot to kā iesvētību tēmu.