Jaunumi

Aktuālā Covid informācija

Sociālajos tīklos atkal sāk parādīties viltus ziņas par skolēnu obligāto un slepeno vakcināciju. Tādēļ esam sagatavojuši skaidrojošo materiālu par šo un līdzīgām situācijām. Dezinformācijas tālāka izplatība atkarīga no tā, vai cilvēki tai tic un dalās ar to, tāpēc aicinām ikvienu izturēties atbildīgi pret nepārbaudītas informācijas nodošanu tālāk.

Izglītības nozarē 2022./2023. mācību gadā netiek noteiktas īpašas vakcinācijas prasības, un arī iepriekšējā mācību gadā bērnu vakcinācija nevienā vecuma grupā nav bijusi noteikta kā obligāta – lēmumu vakcinēties varēja un arī turpmāk varēs pieņemt bērna vecāki.

23.08.2022.  Valdība pieņēma grozījumus MK noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Tie paredz, ka izglītības process notiek klātienē un bez īpašiem ierobežojumiem, bet ievērojot Veselības protokola sadaļas nosacījumus. Paaugstinoties saslimstības rādītājiem, izglītības iestāde var  noteikt īslaicīgas izmaiņas mācību darba organizācijā atbilstoši situācijai izglītības iestādē. 

Covid-19 risku mazināšanas pasākumi

Dalīties:

Vairāk

J apsveikums Latvijas 105.dzimšanas dienā Lasīt vairāk

Sveicam svētkos!

Ulbrokas vidusskolas apsveikums svētkos

J 10.vieta skolu reitingā Lasīt vairāk

Ulbrokas vidusskolai – 10.vieta Draudzīgā Aicinājuma fonda reitingā 2023.gadā

Šogad Ulbrokas vidusskola ierindojusies 10.vietā Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā Lauku skolu kategorijā. Reitingā tiek vērtēts vidusskolu sniegums Valsts centralizētajos eksāmenos.