Jaunumi

Aktuālā Covid informācija

Sociālajos tīklos atkal sāk parādīties viltus ziņas par skolēnu obligāto un slepeno vakcināciju. Tādēļ esam sagatavojuši skaidrojošo materiālu par šo un līdzīgām situācijām. Dezinformācijas tālāka izplatība atkarīga no tā, vai cilvēki tai tic un dalās ar to, tāpēc aicinām ikvienu izturēties atbildīgi pret nepārbaudītas informācijas nodošanu tālāk.

Izglītības nozarē 2022./2023. mācību gadā netiek noteiktas īpašas vakcinācijas prasības, un arī iepriekšējā mācību gadā bērnu vakcinācija nevienā vecuma grupā nav bijusi noteikta kā obligāta – lēmumu vakcinēties varēja un arī turpmāk varēs pieņemt bērna vecāki.

23.08.2022.  Valdība pieņēma grozījumus MK noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Tie paredz, ka izglītības process notiek klātienē un bez īpašiem ierobežojumiem, bet ievērojot Veselības protokola sadaļas nosacījumus. Paaugstinoties saslimstības rādītājiem, izglītības iestāde var  noteikt īslaicīgas izmaiņas mācību darba organizācijā atbilstoši situācijai izglītības iestādē. 

Covid-19 risku mazināšanas pasākumi

Dalīties:

Vairāk

Skola turpina attīstīties Lasīt vairāk

Skola turpina attīstīties

Pēdējās augsta dienās skola dūc kā bišu strops – skolotāji, skolas darbinieki rosās, lai sagaidītu skolēnus atjaunotās, uzlabotās, tīrās telpās. Visu vasaru skolā notika uzlabošanas darbi, kā rezultātā modernizētas datorikas klases, izveidots dabaszinību kabinets 4.-6.klasēm, izveidots IT atbalsta punkts, kā arī tiek modernizēts iekšējā internet (LAN) tīkls. Pārmaiņas skārušas citas telpas. Kopējās remonta darbu izmaksas skolā – 68 tūkstoši eiro.