Jaunumi

Aktuālā Covid informācija

Sociālajos tīklos atkal sāk parādīties viltus ziņas par skolēnu obligāto un slepeno vakcināciju. Tādēļ esam sagatavojuši skaidrojošo materiālu par šo un līdzīgām situācijām. Dezinformācijas tālāka izplatība atkarīga no tā, vai cilvēki tai tic un dalās ar to, tāpēc aicinām ikvienu izturēties atbildīgi pret nepārbaudītas informācijas nodošanu tālāk.

Izglītības nozarē 2022./2023. mācību gadā netiek noteiktas īpašas vakcinācijas prasības, un arī iepriekšējā mācību gadā bērnu vakcinācija nevienā vecuma grupā nav bijusi noteikta kā obligāta – lēmumu vakcinēties varēja un arī turpmāk varēs pieņemt bērna vecāki.

23.08.2022.  Valdība pieņēma grozījumus MK noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Tie paredz, ka izglītības process notiek klātienē un bez īpašiem ierobežojumiem, bet ievērojot Veselības protokola sadaļas nosacījumus. Paaugstinoties saslimstības rādītājiem, izglītības iestāde var  noteikt īslaicīgas izmaiņas mācību darba organizācijā atbilstoši situācijai izglītības iestādē. 

Covid-19 risku mazināšanas pasākumi

Dalīties:

Vairāk

J Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā Lasīt vairāk

Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā

Izglītojamo uzņemšana pirmajās klasēs notiek pēc prioritāšu sadalījuma iesniegumu reģistrācijas kārtībā.