Jaunumi

Informācija par gājēju pārejas labiekārtošanu

19.martā notika tikšanās, kurā piedalījās Ropažu novada pašvaldības, Latvijas Valsts ceļu un pašvaldības policijas pārstāvji, runājot par ceļu satiksmes drošības uzlabošanas iespējām ceļa P5 Ulbroka - Ogre posmā pretī Ulbrokas vidusskolai.

Informācija, kuru saņēmām no pašvaldības pārstāvja:

1. LVC tuvākajā laikā uzsāks projektēšanu satiksmes uzlabošanai ceļa posmā pretī Ulbrokas vidusskolai. Projekta realizācijas rezultāts varētu būt pēc 1-2 gadiem.

2. Lai ierobežotu autobraucēju satiksmes noteikumu pārkāpšanu, uzlabotu drošību uz ceļa pretī skolai, tuvākajā laikā tiks izvietota ceļa zīme "Apstāties aizliegts" un atjaunotas aizsargbarjeras.

3. Pašvaldība ir uzsākusi darbu, lai pārstrukturētu stāvlaukumu pie ugunsdzēsības baseina, lai tajā varētu iebraukt arī automašīnas, ne tikai skolēnu autobusi.

5. Atkārtoti aicinām vecākus, kuri savus bērnus ved ar automašīnām, tos izlaist un sagaidīt pie skolas iekšpagalma vārtiem nevis uz autoceļa braucamās daļas!

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.