Jaunumi

"Latvijas gada labākais skolēnu mācību uzņēmums 2024" un “Gada uzņēmējdarbības skolotāja 2024” - Ulbrokas vidusskolai

Ulbrokas vidusskolai veiksmīgi aizvadīts "GEN-E Latvia" fināls, iegūstot divas nominācijas.

Aizvadītas izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA organizētās “Jauno uzņēmēju dienas 2024” jeb “GEN-E Latvia” skolēnu mācību uzņēmumu fināls, kur noskaidroti Latvijas labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) un uzņēmējdarbības izglītības pedagogi valstī.

Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu programmā ir reģistrēti vairāk nekā 1500 SMU, no kuriem finālam pieteicās vairāk nekā 100 uzņēmumu un tika atlasīti labākie 20 SMU vidusskolu grupā un 11 pamatskolu grupā, un starp tiem Ulbrokas vidusskolas SMU Beto, ko vada Rihards Filips Bitins un Ēriks Bondars no 5.d klases.
Savukārts, gada skolotāja nominācijai tika izvirzīti 5 pedagogi no visas Latvijas.
SMU veikto vērtēja pieredzējusi uzņēmēju, profesionāļu un akadēmisko spēku komanda, kurā tika pārstāvēta Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, “Swedbank”, “Dienas mediji”, Patentu Valde, “iPhone Photography School”, “Lancman Bags” u.c.

Jauno uzņēmēju dienas noritēja 2 dienas. Pirmajā dienā SMU kāpa uz lielās skatuves un prezentēja savu SMU žūrijas priekšā, kam vēlāk sekoja intervijas pie stendiem. Otrajā diena iesākās ar paneļinterviju, kurā žūrija uzdeva daudzveidīgus jautājumus par ekonomiskajiem terminiem un nestandarta situācijām, kā arī produktu un nākotnes plāniem attīstībā.

Otrās dienas izskaņā Hotel Jūrmala notika svinīgā apbalvošanas ceramonija, kuras laikā tika apbalvoti SMU un gada uzņēmējdarbības skolotājs.

Pamatskolu grupā SMU “BETO” no Ulbrokas vidusskolas ieguva augsto 2. vietu saņemot nomunācija "Latvijas gada labākais skolēnu mācību uzņēmums 2024", un viņu veidotie unikālie puķu podi, dodot otro elpu dvieļiem un tekstilam.

Jāpiebilst, ka SMU "BETO" ieguva arī žūrijas simpātijas balvu no Stockholm School of Economics.

Savukārt, izvērtējot gadā paveikto, ar “Gada uzņēmējdarbības skolotāja 2024” balvu šogad tika sumināta Renāte Supe no Ulbrokas vidusskolas.

“Renāte Supe ir skolotāja, kura iedvesmo, virza un atbalsta skolēnus izaugsmē, un rosina katru darīt labāko, kas viņa spēkos. Renāte Supe gan pati nāca ar iniciatīvu un organizēja skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo tirdzniecības pasākumu “Cits Bazārs” Ulbrokā, gan regulāri savu audzēkņu komandas pavada citu reģionu un nacionālā mēroga “Cits Bazārs” pasākumos, kuros Renātes audzēkņi regulāri uzrāda izcilus rezultātus un iesaistās cīņā par nominācijām. Viņas moto: “Katrs ceļš vienmēr ir jauns, un viss apstājas brīdī, kad pats atsakies augt!”

Balvu pasniedza Swedbank Latvia mazo un vidējo uzņēmumu segmenta vadītāja Elīna Volāne un Biznesa augstskola Turība rektore Zane Driņķe.

Balvā gada skolotāja saņēma datoru no "Swedbank Latvia", kā arī balvas no #JuniorAchievementLatvia, Biznesa augstskola Turība, un izdevniecības Diena.

Lepojamies un apsveicam!

+18
Skatīt reklāmas un ieskatus
Rādīt ierakstu augstāk
Visas reakcijas:
2222
Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.