Jaunumi

Vienošanās par sadarbību projektā ar lietuviešu skolu

Pateicoties skolotājai Maijai Kokinai, kura piedalījās starptautiskā seminārā, un tā ietvaros vienojās par iespējamu sadarbību Erasmus + K1 projekta ietvaros ar Lietuvas Biržu pilsētas Kaštonu pamatskolu, 8.februārī lietuviešu skolas pārstāvji ieradās ciemos pie mums, lai apspriestu sadarbības iespējas. Sarunas ietvaros izrādījās, ka, neskatoties uz to, ka skolēnu skaits abās skolās ir ļoti atšķirīgs, tomēr daudzi jautājumi ir līdzīgi.

Erasmus +K1 projektā vadošā skola ir Biržu pilsētas Kaštonu pamatskola, kas projektā paredz aktivitātes, kuras saistītas ar iekļaujošās izglītības jautājumiem.

Projekts tiks uzsākts ar sadarbības līguma parakstīšanu šī gada aprīlī. Tāpat paredzams, ka aprīlī mūsu skolas delegācija dosies Lietuvu, lai paskatītos, kā darbs risinās tur. Savukārt jau maijā lietuviešu skolas grupa 10 skolēnu un divu skolotāju sastāvā nedēļu viesosies pie mums, iesaistoties mācību procesā, bet līdzvērtīga mūsu skolas grupa jūnijā vai septembrī viesosies tur, arī iesaistoties mācību procesā.
Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.