Jaunumi

Ulbrokas vidusskolai 3.vieta CodeWeek hackathon valsts posmā!

No 30.09. – 01.10. Ulbrokas vidusskolas 9. klases skolēnu komanda MVDELF piedalījās CodeWeek hackathon. Šī gada hakatona tēma bija “Kā veicināt skolēnuinteresi par STEM priekšmetiem un iedrošināt izvēlēties karjeru šajās nozarēs?”.

Skolēnu komanda MVDELF radīja risinājuma prototipu mācību vietnei “The STEMulator”, kurā skolēniem ir iespēja interaktīvā veidā iepazīties ar dažādām sadzīves situācijām un to teorētisko skaidrojumu. Kopumā hakatonā piedalījās 12 komandas, kuras veidoja jaunieši vecuma posmā no 15 – 19 gadiem. Komandas pārstāvēja gan pieredzējuši jaunieši, kuriem ir jau izveidoti savi uzņēmumi, gan jaunieši, kuri tikai guva savu pirmo pieredzi.

Paldies skolotājām Annai Bornei un Lailai Gabrānei par skolēnu atbalstu 30 stundu darbošanās maratonā.
Dalīties:

Vairāk

J Bērnu pretendentu reģistrs uz mācībām 1.klasē 2025./2026.mācību gadā Lasīt vairāk

Bērnu pretendentu reģistrs uz mācībām 1.klasē 2025./2026.mācību gadā

Saskaņā ar 2024. gada 7. februāra Ropažu novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 10/24 “Par kārtību bērnu reģistrācijai un uzņemšanai pirmajā klasē Ropažu novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs” bērnu uzņemšana 1.klasē notiek pēc prioritātēm iesniegumu reģistrācijas secībā.

J Skolā projekta ietvaros viesojas partneri no Spānijas Lasīt vairāk

Skolā projekta ietvaros viesojas partneri no Spānijas

Pagājušajā nedēļā Ulbrokas vidusskolā ik uz soļa bija dzirdams ’hola’! jo pie mums Erasmus+ mobilitātes projekta ietvaros viesojās skolotājas no Spānijas pilsētas Almērijas.