Jaunumi

Ulbrokas vidusskolai 3.vieta CodeWeek hackathon valsts posmā!

No 30.09. – 01.10. Ulbrokas vidusskolas 9. klases skolēnu komanda MVDELF piedalījās CodeWeek hackathon. Šī gada hakatona tēma bija “Kā veicināt skolēnuinteresi par STEM priekšmetiem un iedrošināt izvēlēties karjeru šajās nozarēs?”.

Skolēnu komanda MVDELF radīja risinājuma prototipu mācību vietnei “The STEMulator”, kurā skolēniem ir iespēja interaktīvā veidā iepazīties ar dažādām sadzīves situācijām un to teorētisko skaidrojumu. Kopumā hakatonā piedalījās 12 komandas, kuras veidoja jaunieši vecuma posmā no 15 – 19 gadiem. Komandas pārstāvēja gan pieredzējuši jaunieši, kuriem ir jau izveidoti savi uzņēmumi, gan jaunieši, kuri tikai guva savu pirmo pieredzi.

Paldies skolotājām Annai Bornei un Lailai Gabrānei par skolēnu atbalstu 30 stundu darbošanās maratonā.
Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.