Jaunumi

Kapsulas iemūrēšanas pasākums

20. jūnijā Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos svinīgi iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm. Svinīgajā pasākumā ar uzrunu visus pagodināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Ropažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Vita Paulāne, būvniecības uzņēmuma SIA “LAGRON” valdes loceklis Nikolajs Ružanskis, autoruzraudzības uzņēmuma SIA “BM-projekts” projektu vadītājs Toms Priede, SIA “BaltLine Globe” atbildīgais būvuzraugs Kristaps Priede un Ubrokas vidusskolas direktors Normunds Balabaka. Pasākumā piedalījās priekšsēdētājas vietnieki Ainārs Vaičulens un Haralds Burkovskis, pašvaldības deputāti, vidusskolas pedagogi un skolas Padomes pārstāve, pašvaldības iestāžu vadītāji un speciālisti.

Kapsulā ievietotajā vēstījumā aprakstīts Ropažu novada darbs pie izglītības attīstības, vēsturiskos faktus par skolas dibināšanu un attīstību. "Šis notikums ir ļoti simbolisks," savā uztunā teica skolas direktors Normunds Balabka. "Šogad skolai aprit 30 pastāvēšanas gadu jubileja. Mēs esam to nosvinējuši un atcerējušies visus tos cilvēkus, kas ieguldījuši darbu no skolas pirmā akmens ielikšanas līdz pat šim brīdim."

Paldies vārdi par atbalstu skanēja gan Izglītības un zinātnes ministrijai, gan Vides un reģionālās attīstības ministrijai.

Ceram, ka jau pēc gada varēsim svinēt sākumskolas piebūves atklāšanas svētkus. 
Dalīties:

Vairāk

J Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā Lasīt vairāk

Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā

Izglītojamo uzņemšana pirmajās klasēs notiek pēc prioritāšu sadalījuma iesniegumu reģistrācijas kārtībā.