Jaunumi

Ļoti, ļoti meklējam kolēģus

Mūsu skola šogad svin 30 gadu dzimšanas dienu. Skolu var raksturot kā mūsdienīgu, sociāli atbildīgu un atvērtu pārmaiņām. Mūsu ikdiena ir balstīta vērtībās: cilvēks, izaugsme, laiks, darbs un atbildība. Skola piedalās Latvijas inovatīvo skolu tīklā, regulāri organizē Vislatvijas izglītības darbinieku zinātniski – praktisko konferenci “Izglītības skola”, kā arī, cieši sadarbojas ar Latvijas augstskolām.

Mūsu skolotāju un saimniecisko darbinieku darbu augstu novērtē skolā, novadā un Latvijā. Aizvien vairāk vecāku saviem bērniem izvēlas tieši mūsu skolu par vietu, kurā izglītību iegūst nu jau vairāk kā 1000 skolēnu no 1. līdz 12.klasei ieskaitot.

AICINĀM PIEVIENOTIES

2022./23. mācību gadā

 

Matemātikas skolotāju pamatskolā (5.-9.klases)

Pilnas slodzes darbs, 40 stundas (kontaktstundas, fakultatīvi talantīgiem skolēniem). Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā.

Fizikas skolotāju pamatskolā un vidusskolā

Pusslodze + laboranta pienākumi. 23 stundas. Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā. 

Datorikas skolotāju 6.-9.klasēs

Pilnas slodzes darbs, 31 stunda (kontaktstundas). Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā.

Angļu valodas skolotāju

Pilnas slodzes darbs, 40 stundas. Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā)Datortīklu administratoru

Pilnas slodzes darbs. Alga 1158 eiro (bruto). Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par papildus darbu, kas nav ietverts amata aprakstā, pēc vienošanās.

 

Koncertmeistaru

0,5 slodzes. Alga 938 eiro (bruto) par 30 stundām.

 

PIEDĀVĀJAM

 

< Darbu tehnoloģiski un mūsdienīgi aprīkotā vidē

< Atbalstu profesionālai izaugsmei

< Draudzīgu un atbalstošu kolektīvu

< Veselības apdrošināšanu

< Elastīgu, atbilstošu darba ieguldījumam darba samaksu

 

CV un motivācijas vēstuli sūtiet uz ulbrokas.skola@u-vsk.lv   

Ja darba piedāvājums Jūs ieinteresēja, zvaniet 29511195

Dalīties:

Vairāk

J remonti skolā 2023 Lasīt vairāk

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.

J gada pedagogs pieteikšanās Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās Ropažu novada pašvaldības balvai izglītībā “Ropažu novada gada pedagogs”

Balvas piešķiršanas mērķis ir izteikt atzinību pedagogiem, popularizēt viņu sasniegumus pedagoģiskajā darbā, kā arī stiprināt profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.