Jaunumi

Ļoti, ļoti meklējam kolēģus

Mūsu skola šogad svin 30 gadu dzimšanas dienu. Skolu var raksturot kā mūsdienīgu, sociāli atbildīgu un atvērtu pārmaiņām. Mūsu ikdiena ir balstīta vērtībās: cilvēks, izaugsme, laiks, darbs un atbildība. Skola piedalās Latvijas inovatīvo skolu tīklā, regulāri organizē Vislatvijas izglītības darbinieku zinātniski – praktisko konferenci “Izglītības skola”, kā arī, cieši sadarbojas ar Latvijas augstskolām.

Mūsu skolotāju un saimniecisko darbinieku darbu augstu novērtē skolā, novadā un Latvijā. Aizvien vairāk vecāku saviem bērniem izvēlas tieši mūsu skolu par vietu, kurā izglītību iegūst nu jau vairāk kā 1000 skolēnu no 1. līdz 12.klasei ieskaitot.

AICINĀM PIEVIENOTIES

2022./23. mācību gadā

 

Matemātikas skolotāju pamatskolā (5.-9.klases)

Pilnas slodzes darbs, 40 stundas (kontaktstundas, fakultatīvi talantīgiem skolēniem). Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā.

Fizikas skolotāju pamatskolā un vidusskolā

Pusslodze + laboranta pienākumi. 23 stundas. Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā. 

Datorikas skolotāju 6.-9.klasēs

Pilnas slodzes darbs, 31 stunda (kontaktstundas). Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā.

Angļu valodas skolotāju

Pilnas slodzes darbs, 40 stundas. Alga 990 eiro (bruto) par 30 stundām. Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par mācību līdzekļu izstrādi, iesaisti metodiskajā darbā)Datortīklu administratoru

Pilnas slodzes darbs. Alga 1158 eiro (bruto). Papildus kā mainīgā darba samaksas daļa tiek paredzēts: finansējums par papildus darbu, kas nav ietverts amata aprakstā, pēc vienošanās.

 

Koncertmeistaru

0,5 slodzes. Alga 938 eiro (bruto) par 30 stundām.

 

PIEDĀVĀJAM

 

< Darbu tehnoloģiski un mūsdienīgi aprīkotā vidē

< Atbalstu profesionālai izaugsmei

< Draudzīgu un atbalstošu kolektīvu

< Veselības apdrošināšanu

< Elastīgu, atbilstošu darba ieguldījumam darba samaksu

 

CV un motivācijas vēstuli sūtiet uz ulbrokas.skola@u-vsk.lv   

Ja darba piedāvājums Jūs ieinteresēja, zvaniet 29511195

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.