Jaunumi

Pieteikšanās konsultācijām vai pārbaudes darba vērtējuma labošanai

Labdien skolēnu vecāki un skolēni!

   Skolas mājas lapa ir papildināta ar jaunu funkciju, kas ietver iespēju skolēnu vecākiem pieteikties pie skolotāja konsultācijai. Savukārt skolēniem iespēju elektroniski pieteikties pie skolotāja konsultācijai vai pārbaudes darba vērtējuma labošanai. Tādā veidā ir radīta iespēja daudz vieglāk un ērtāk skolēnu vecākiem un skolēniem nodrošināt komunikāciju ar skolotāju noteiktu jautājumu risināšanai. 
   Iepriekš skolēni, lai pieteiktos pie skolotāja pārbaudes darbu vērtējumu labošanai izmantoja veidlapu. Tādā veidā mēs mazinām nepieciešamību izmantot gan papīra resursus, gan resursus, kas nepieciešami veidlapu drukāšanai. Tomēr, skolēniem, kuriem nav iespēja izmantot datoru vai telefonu konsultācijas pieteikuma aizpildīšanai, šim nolūkam var izmantot veidlapu, kas tika izmantota līdz šim.
   Papildus ieguvums skolēniem, izmantojot elektronisko pieteikuma formu, lai pieteiktos konsultācijai pie skolotāja, ir savstarpējās tiešās klātienē kontaktēšanās nepieciešamības mazināšana, kas nav iespējams, ja izmanto pieteikuma veidlapu, kuru materiālā veidā bija jānogādā skolotājam. Tā rezultātā tiek mazināta Covid19 saslimšanas riski.
   Elektroniskā pieteikuma forma konsultācijām vai pārbaudes darbu vērtējuma labošanai ir pieejama skolas mājas lapā "Tikties ar skolotāju" sadaļā vai sadaļā "Konsultācijas".

Tikties ar skolotāju elektroniskā pieteikuma forma

Dalīties:

Vairāk

J remonti skolā 2023 Lasīt vairāk

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.

J gada pedagogs pieteikšanās Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās Ropažu novada pašvaldības balvai izglītībā “Ropažu novada gada pedagogs”

Balvas piešķiršanas mērķis ir izteikt atzinību pedagogiem, popularizēt viņu sasniegumus pedagoģiskajā darbā, kā arī stiprināt profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.