Jaunumi

Pieteikšanās konsultācijām vai pārbaudes darba vērtējuma labošanai

Labdien skolēnu vecāki un skolēni!

   Skolas mājas lapa ir papildināta ar jaunu funkciju, kas ietver iespēju skolēnu vecākiem pieteikties pie skolotāja konsultācijai. Savukārt skolēniem iespēju elektroniski pieteikties pie skolotāja konsultācijai vai pārbaudes darba vērtējuma labošanai. Tādā veidā ir radīta iespēja daudz vieglāk un ērtāk skolēnu vecākiem un skolēniem nodrošināt komunikāciju ar skolotāju noteiktu jautājumu risināšanai. 
   Iepriekš skolēni, lai pieteiktos pie skolotāja pārbaudes darbu vērtējumu labošanai izmantoja veidlapu. Tādā veidā mēs mazinām nepieciešamību izmantot gan papīra resursus, gan resursus, kas nepieciešami veidlapu drukāšanai. Tomēr, skolēniem, kuriem nav iespēja izmantot datoru vai telefonu konsultācijas pieteikuma aizpildīšanai, šim nolūkam var izmantot veidlapu, kas tika izmantota līdz šim.
   Papildus ieguvums skolēniem, izmantojot elektronisko pieteikuma formu, lai pieteiktos konsultācijai pie skolotāja, ir savstarpējās tiešās klātienē kontaktēšanās nepieciešamības mazināšana, kas nav iespējams, ja izmanto pieteikuma veidlapu, kuru materiālā veidā bija jānogādā skolotājam. Tā rezultātā tiek mazināta Covid19 saslimšanas riski.
   Elektroniskā pieteikuma forma konsultācijām vai pārbaudes darbu vērtējuma labošanai ir pieejama skolas mājas lapā "Tikties ar skolotāju" sadaļā vai sadaļā "Konsultācijas".

Tikties ar skolotāju elektroniskā pieteikuma forma

Dalīties:

Vairāk

Meklējam kolēģus Lasīt vairāk

Meklējam kolēģus!

Ir iespēja pievienoties mūsu kolektīvam un skolas saimei. Ieskaties!

Uzņemšana 10.klasē Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties mācībām 10.klasē

Jau šobrīd sākam domāt par nākamo mācību gadu un aicinām mācībām vidusskolā pieteikties uz 10.klasi.