Jaunumi

Sagatavošanās kursi 12.klašu skolēniem

Lai gan jaunais mācību gads, tomēr pavisam drīz pienāks brīdis, kad 12.klašu skolēniem būs jāizvēlas centralizētie eksāmeni. Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā sagatvošanās kursus angļu un latviešu valodās, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā.
Visvairāk no pagājušā gada skolas absolventiem izvēlējušies studiju programmas Latvijas Universitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē, taču topošie mediķi ieskaitīti Rīgas Stradiņa universitātes studentu rindās. Ceturtajā vietā mūsu absolventu izvēlēs ir RISEBA.

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.