Jaunumi

Vislatvijas tiešsaistes stunda

Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs sagatavojuši informatīvu, zinātnē balstītu prezentāciju skolēniem par sabiedrības veselību “Sarunu stunda. Veselība un vakcīnas".

Tā tiks parādīta skolēniem Vislatvijas tiešsaistes “Sarunu stunda. Veselība un vakcīnas" stundas ietvaros, kas notiks šo sestdien, 13.11. no pulksten 10 līdz 10.45. Nodarbības mērķis ir stāstīt par vakcīnu attīstību un to nozīmi, lai pasargātu pasauli no smagām saslimšanām, rosināt dialogam un sekmēt saslimstības ierobežošanu.

Dalīties:

Vairāk

J Kad skolēni varēs uzsākt mācības jaunajā sākumskolas ēkā? Lasīt vairāk

Kad skolēni varēs uzsākt mācības jaunajā sākumskolas ēkā?

2022.gada 20. jūnijā Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos tika svinīgi iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm. Toreiz tika plānots, ka skolēni mācības varēs uzsākt pēc gada, taču šobrīd sākumskolas ēku joprojām apjož būvniecības sēta – ir saprotams, ka celtniecības darbi ieilguši.

J remonti skolā 2023 Lasīt vairāk

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.