Jaunumi

Pieejamas 5 grāmatas no sērijas "Laipni lūgti muzejā"

Skolas bibliotēkas grāmatu krājumam pievienojusies jauna grāmata no sērijas "Laipni lūgti muzejā". FUNGARIUM ieved lasītājus sēņu pasaulē. Iepazīstinot ar grāmatu, apgāds #JANISROZE raksta: "Šis muzejs ir vienmēr atvērts un var lepoties ar izcilāko sēņu kolekciju pasaulē. Sēnes ir visnoslēpumainākie un vismazāk izpētītie organismi uz Zemes – mikroskopiskas un milzīgas, spocīgas un fantastiski skaistas; tās ir visur un pasaule bez tām nebūtu tāda, kādu to pazīstam. Uzzini vairāk par sēņu apbrīnojamo daudzveidību, izsmalcinātajām formām, dzīvesveidu un svarīgo lomu mūsu dzīvē. Vai esi dzirdējis par zombijsēnēm, kas var ieperināties kukaiņu ķermenī un to kontrolēt? Kā sēnes izmanto medicīnā un pārtikas ražošanā? Kā tās vairojas un sadarbojas ar augiem?"

Tagad skolā pieejamas 5 sērijas grāmatas:

* ANATOMICUM iepazīstina ar cilvēka ķermeņa noslēpumiem. Tas ir dzīvs mehānisms ar simtiem un tūkstošiem sastāvdaļu, kas darbojas vienoti un nosaka to, kādi esam. Ceļojot pa šīs grāmatas lappusēm, jūs nokļūsiet cilvēka ķermeņa iekšienē un uzzināsiet, kā izskatās un kā darbojas galvenās orgānu sistēmas.

* HISTORIUM var aplūkot brīnišķīgu vēsturisko priekšmetu kolekciju, kas stāsta par senajām civilizācijām, to kultūru, mākslu un reliģiju. Iepazīsti senās pasaules ļaudis un atklāj fantastiskās, apbrīnojamās liecības, ko viņi pēc sevis atstājuši.
Ienāc muzejā un izzini pagātni visā tās spožumā un godībā!

* BOTANICUM var lepoties ar izcilāko augu un sēņu kolekciju pasaulē, sākot ar mikroskopiska izmēra aļģēm līdz pat milzīgiem, astoņdesmit metru augstiem kokiem. Kā noritējusi augu evolūcija un radusies to pārsteidzošā daudzveidība uz Zemes?
Iepazīsti augu valstību visā tās diženumā!

* PLANETARIUM iepazīstina ar zvaigžņotās debess noslēpumiem un ļauj uz brīdi iejusties astronoma lomā. Šis grāmatas formā veidotais muzejs ir ļoti īpašs, tas ir atvērts 24 stundas diennaktī un var lepoties ar pasaulē izcilāko kosmosa objektu kolekciju – sākot no nelieliem asteroīdiem un Saules sistēmas planētām līdz pat milzīgām galaktiku kopām. Cik liels ir Visums? Kur tas sākas, kad beigsies un kādus noslēpumus glabā? Vai mēs Visumā esam vienīgās dzīvās būtnes? Vai pastāv vēl citi visumi? Dodieties elpu aizraujošā kosmosa ekspedīcijā un atklājiet Visumu visā tā diženumā!
Dalīties:

Vairāk

BJ Papildināta bibliotēkas grāmatu kolekcija Lasīt vairāk

Papildināta bibliotēkas grāmatu kolekcija

Ieskaties, kas jauns bibliotēkas grāmatu plauktā ‘’Jaunumi’’. Vai jau zini ko lasīsi?’

Margaritas Stārastes nedēļa Lasīt vairāk

Margaritas Stārastes nedēļa

Februāra mēnesī sākumskolas klases mācību stundas un ārpusmācību laiku veltīja Margaritai Stārastei - izcilajai grafiķei, iemīļotai bērnu grāmatu autorei un ilustratorei.