Galerija

3.d klase ieskandina Lieldienas

Ceturtdien, visas dienas garumā skolēni veica dažādas aktivitātes par un ap Lieldienām. Katram skolēnam bija jākļūst par zaķēnu, bez šablona un trafareta, pašiem radoši bija jāizdomā zaķa ausis. Vēlāk skolēni grupās veica dažādas aktivitātes - lika Lieldienu puzli, ko pārveidoja par apsveikumu, atbildēja uz 15 jautājumiem par Lieldienām, sakārtoja tautasdziesmu rindas pareizā secībā, aplicēja zaķi, izmantojot tikai ģeometriskas figūras, izmantojot kartupeli kā zīmogu, radīja olu krāsu nospiedumus. Vēlāk devāmies ārā, kur veicām aktivitātes, kas ir gan tradicionālas, gan ieviesām jaunas aktivitātes.

Jautrības un smieklu netrūka!
3.d klase vēl priecīga Lieldienas!
Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.