Galerija

ERUDĪTS 2022

Šī gada 22. novembrī 3. klašu audzēkņiem bija iespēja piedalīties skolas rīkotajā konkursā ,,Erudīts’’ par tematu ,,Mana Latvija’’. Konkursa mērķis bija rosināt skolēnu interesi par matemātiku, dizainu un tehnoloģijām, tai skaitā latviešu valodu, dabas un sociālās zinības, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un praktiskās iemaņas, attīstīt patriotismu, veicināt sākumskolas izglītojamo un skolotāju sadarbību. Erudīta komandas demonstrēja savas prasmes, zināšanas  dažādos priekšmetos un caurviju prasmi, pieredzi. Katru klasi pārstāvēja komanda no 5 dalībniekiem. Komandas atbalstīja klases biedri, kuri veidoja atbalsta plakātus un izdomāja atbalsta saukļus. Interaktīvajā konkursā iespēja pārbaudīt savas zināšanas bija arī atbalstītājiem.

Komandām vajadzēja pētīt teikas par Latvijas pilīm, veikt uzdevumus par vārdšķirām latviešu valodā, veidot teikumus, meklēt informāciju, stādīt diagrammu, risināt atjautības interaktīvajā viktorīnā demonstrēt savas zināšanas par Latvijas dabu un kultūras dzīvi, kā arī salikt puzli no ģeometriskām figūrām.

Skolēni aktīvi iesaistījās pasākumā, demonstrēja savu erudīciju, pārbaudīja savas zināšanas, atbalstīja viens otru.

1.vietu ieguva 3.a un 3.b klases,
2 vietu ieguva 3.c klase un
3. vietu 3.d klase.

Paldies 3. klašu audzinātājām: Ritai Moženaitei, Linai Vozņarskai, Aijai Apinei-Eimanei un Evijai Mežapuķei par ieguldīto darbu konkursa organizācijā.

Lina Vozņarska

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.