Galerija

Bērnu jauniešu universitātes radošās nodarbības rudens brīvlaikā

No 23. oktobra līdz 26. oktobrim Ulbrokas vidusskolā norisinājās RTU - Rīgas Tehniskā universitāte RTU Bērnu un jauniešu universitāte izbraukuma radošās interešu izglītības nodarbības 4.-6. klašu skolēniem. Nodarbību mērķis bija veicināt bērnu interesi par zinātni un tehnoloģijām, lietderīgi pavadot laiku brīvlaikā.

Nodarbības vadīja zinošie un lieliskie RTU lektori, iepazīstinot skolēnus ar elektronikas un vides zinātnēm, fiziku. Nodarbībās viesojās arī pasniedzēji no Laboratorium Zinātnes skola, lai praktiskā un radošā veidā skolēniem stāstītu par dzirdēto, iepazīto, apgūto.
Viena no nodarbību dienām norisinājās, iepazīstot RTU, studiju ēku, auditorijas, kā arī radoši mācītos RTU Zinātkāres centrā Futurimo Rīga. Nodarbību noslēgumā visi dalībnieki devās uz Cēsu Kosmosa izziņas centru, apvienojot izglītību ar praktiskām nodarbībām un populārzinātnisko pieeju par kosmosa tēmu.

Dalībnieki ir guvuši lielisku pieredzi, jaunas zināšanas. Arī aptaujājot pēc nodarbībām, skolēni saka, ka patika viss, bija ļoti interesanti, uzzināja daudz jaunu lietu, kopumā, bija ļoti gandarīti par dalību.
Dalīties:

Vairāk