Galerija

Motivācijas sistēmas dalībnieki dodas braucienā

Pēc motivācijas sistēmas balvas – brauciena uz AHAA centru Igaunijā, lielākā daļa dalībnieku to novērtēja kā labu. Statistikas datos brauciens ieguva 4,31 punktu no 5 iespējamiem. Vairums aptaujāto atzina, ka jutās gandarīts, jutās šo ekskursiju pelnījis un bijis pārsteigts, kad uzzinājis, ka piedalīsies šajā braucienā.

Jautāti, kas visalabāk paticis ekskursijā, Jaunieši atbildēja, ka “patika pilnīgi viss”, bet īpaši tika izcelta greizā māja un AHAA centra nakts nometne. Savukārt, novērtējot personiskos ieguvumus pēc ekskursijas, viņi atzina, ka ieguvuši vairāk informācijas, kas var noderēt dzīvē, kā arī interese par zinātni kļuvusi lielāka.

Izsakot savas cerības par turpmākajām balvām   motivācijas sistēmas laureātiem, izskanēja, ka gribētos nakts ekspedīciju, kā arī paviesoties citas kaimiņu valstu nozīmīgajās vietās.

 Starp citu, arī novērtējot pašu motivācijas sistēmu, jaunieši tai devuši 4,42 punktus no 5 iespējamiem, pamatojot, ka tā ir godīga un uzvar labākie, kā arī piebilstot, ka tā motivējot būt par līderi klasē. 

 

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.