Galerija

Motivācijas sistēmas dalībnieki dodas braucienā

Pēc motivācijas sistēmas balvas – brauciena uz AHAA centru Igaunijā, lielākā daļa dalībnieku to novērtēja kā labu. Statistikas datos brauciens ieguva 4,31 punktu no 5 iespējamiem. Vairums aptaujāto atzina, ka jutās gandarīts, jutās šo ekskursiju pelnījis un bijis pārsteigts, kad uzzinājis, ka piedalīsies šajā braucienā.

Jautāti, kas visalabāk paticis ekskursijā, Jaunieši atbildēja, ka “patika pilnīgi viss”, bet īpaši tika izcelta greizā māja un AHAA centra nakts nometne. Savukārt, novērtējot personiskos ieguvumus pēc ekskursijas, viņi atzina, ka ieguvuši vairāk informācijas, kas var noderēt dzīvē, kā arī interese par zinātni kļuvusi lielāka.

Izsakot savas cerības par turpmākajām balvām   motivācijas sistēmas laureātiem, izskanēja, ka gribētos nakts ekspedīciju, kā arī paviesoties citas kaimiņu valstu nozīmīgajās vietās.

 Starp citu, arī novērtējot pašu motivācijas sistēmu, jaunieši tai devuši 4,42 punktus no 5 iespējamiem, pamatojot, ka tā ir godīga un uzvar labākie, kā arī piebilstot, ka tā motivējot būt par līderi klasē. 

 

Dalīties:

Vairāk

G Sākumskolas beigšanas svētki 2024 Lasīt vairāk

Sākumskolas beigšanas svētki 2024

21.maijā sākumskolas beigšanas svētkus svinēja 3.a, 3.b, 3.c un 3.d klases skolēni.

G Zvana svētki Lasīt vairāk

Zvana svētki 2024

9.a, 9.b, 9.c, 9.m, kā arī 12.a un 12.b klašu skolēni svin Zvana svētkus.