Galerija

Interešu izglītības pulciņu radošās darbnīcas

Šonedēļ skolā notika interešu izglītības radošās darbnīcas, kur katrs skolēns varēja atnākt un izbaudīt interešu izglītības skolotāju piedāvātās aktivitātes: varēja spēlēt bumbu, varēja pārģēbties un iejusties kādā lomā, varēja piedalīties spaiņu sišanas meistarklasē, varēja iejusties jaunā uzņēmēja lomā un kā gadatirgū pārdot savas saražotās preces, varēja ļauties gleznošanai uz sejas, varēja uzdrošināties sajusties sadalītam uz pusēm... varēja... eh, ko tik nevarēja! Vismaz reizi gadā! ? Pavisam neliels ieskats notikušajā.

Eksperimentālais instrumentālais ansamblis spaiņu sišanas darbnīcā 


Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.