Galerija

Mentālā dārzniecība

"Tuvojoties pavasarim, arvien biežāk piedzīvojam fizisku un garīgu izsīkumu. Tāpēc šodien rosinu Jūs pievērsties mentālai dārzkopībai un aizdomāties par to, ko izvēlamies “laistīt”? Šodien es aicinu Jūs izgaršot, izpētīt un izprast četras pamatemocijas –
PRIEKU, DUSMAS, SKUMJAS un BAILES," tā sākas skolas Atbalsta dienesta vadītājas un psiholoģes Agneses Asperes uzruna kolēģiem kādā starpbrīdī. Gatavojoties šim īsajam, bet svarīgajam pasākumam, Agnese pati izšuva galdautu un parūpējās par estētisku vizuālo noformējumu. Kolēģe Daina Cielava savukārt parūpējās par muzikālo noformējumu, tā, ka pārējiem atlika tikai baudīt! Skolotāji vienmēr bijuši azartiski un humora pilni, tāpēc starpbrīdī skanēja dziesma un smiekli. Zvanam skanot, uzmundrināti un spēka pilni skolotāji atkal devās klasēs. Starpbrīdis bija beidzies.

Lai mentālā dārzniecība ir nevis pārdzīvojums, bet piedzīvojums!


Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.