Galerija

Nepareizā diena

Skolēnu pašpārvalde aicina visus, visus skolā piektdien, 13.maijā piedalīties akcijā "Nepareizā diena". Tās būtība ir "pārvērst savu tēlu" - skolotājiem un skolas darbiniekiem šajā dienā izskatīties kā skolēniem, bet skolēniem kā skolotājiem.

Šī ir iespēja parādīt un izjust ģērbšanās nozīmi. Parādīsim, kādi, pēc mūsu domām, izskatās jaunieši (der arī saplēstas bikses, treniņtērpi, dažādi aksesuāri - viss pēc jūsu ieskatiem). Taču skolēniem būs iespēja iejusties lietišķā stilā.

Dienai sākoties 3.klases meitenes bija bēdīgas - apģērbties kā skolotājai esot grūti, jo... skolotāja ģērbjoties ikdienā tāpat kā 3.klases meitenes. Skolotāji un skolas darbinieki šo dienu izbaudīja.  Izskatījās, ka skolēni arī. 

Kopbildē skolotāji, skolas darbinieki un pavisam neliela daļa "skolotāju" no 12.klases. 

Dalīties:

Vairāk

G Piederības svētki Lasīt vairāk

Piederības svētki

"Sveicam Tevi skolas piederības svētkos!" - tādu uzrakstu trešdien ieraudzīja visi pirmīši, kas ienāca Skolas svētku zālē.

G Miķeļdienas gadatirgus Lasīt vairāk

Miķeļdienas gadatirgus

Šīs nedēļas beigās latvieši svin rudens saulgriežu svētkus - Miķeļdienu. Tradicionāli šie svētki saistās arī ar tirdziņu. Tā ir arī mūsu skolas tradīcija, kurai sekojot, otrdien, 26.septembrī sākumskolas skolēni nesa pašu darinātās preces. Miķeļdienas tirdziņš skolā vienmēr bijis ļoti populārs. Cilvēki tirdziņā dara tikai darbības - vai nu pārdod, vai pērk.