Galerija

Nepareizā diena

Skolēnu pašpārvalde aicina visus, visus skolā piektdien, 13.maijā piedalīties akcijā "Nepareizā diena". Tās būtība ir "pārvērst savu tēlu" - skolotājiem un skolas darbiniekiem šajā dienā izskatīties kā skolēniem, bet skolēniem kā skolotājiem.

Šī ir iespēja parādīt un izjust ģērbšanās nozīmi. Parādīsim, kādi, pēc mūsu domām, izskatās jaunieši (der arī saplēstas bikses, treniņtērpi, dažādi aksesuāri - viss pēc jūsu ieskatiem). Taču skolēniem būs iespēja iejusties lietišķā stilā.

Dienai sākoties 3.klases meitenes bija bēdīgas - apģērbties kā skolotājai esot grūti, jo... skolotāja ģērbjoties ikdienā tāpat kā 3.klases meitenes. Skolotāji un skolas darbinieki šo dienu izbaudīja.  Izskatījās, ka skolēni arī. 

Kopbildē skolotāji, skolas darbinieki un pavisam neliela daļa "skolotāju" no 12.klases. 

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.