Galerija

Sākumskolas ēkai - spāru svētki!

Viena no latviešu tradīcijām ir spāru svētku svinēšana. Tie iezīmē, ka ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija un visi smagākie darbi. Ar spāru svētkiem nama saimnieks pasaka paldies tiem strādniekiem, kas savu darbu jau paveikuši, gan tiem, kas vēl turpina. Šodien tika svinēti spāru svētki jaunaia sākumskolas ēkai. Ēkas saimnieki - skolas dibinātāji - Ropažu novada Domes pārstāvji -, Ulbrokas vidusskolas direktors Normunds Balabka un citas iesaistītās personas novērtēja padarīto un teica sātīgu un emocionālu paldies.

Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vita Paulāne pateicās būvniekiem par līdz šim izdarīto un vēlēja labu veiksmi darbu turpināšanai, lai rudenī bērni mācības varētu uzsākt jaunajās telpās, Ulbrokas vidusskolas direktors Normunds Balabka pievienojās laba vēlējumam.

Darbs pie sākumskolas piebūves projekta izstrādes uzsākts Stopiņu novadā 2018.gadā. Ropažu novada Stopiņu pagastā 2022. gada pavasarī tika uzsākti Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves būvniecības darbi. 2022. gada 20. jūnijā Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos svinīgi iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm.

Projekta ietvaros plānots izbūvēt plašāku skolas esošo ēdamzāli, veidojot piebūvi pirmā stāva līmenī papildus 276,30 m2 apjomā, un sākumskolas ēku 1717,10 m2 apjomā. Sākumskolas piebūvei paredzēts savienojums ar esošās skolas ēkas kāpņu telpu otrā stāva līmenī. Jaunās piebūves 1. stāvā būs izvietotas 8 mācību klases ar rekreācijas zonu, vingrošanas zāle ar ģērbtuvēm, tualetes un dušas telpām. Gaitenī, netālu no ēkas galvenās ieejas, izvietota medmāsas telpa ar 2 palīgtelpām. Savukārt, 2.stāvā paredzēta pasākumu zāle ar palīgtelpām un vestibilu, 4 mācību klases, pasniedzēju telpas, bibliotēka, datoru un mūzikas klases. 3.stāvā tiks izbūvētas tehniskās telpas skolas ventilācijas nodrošināšanai. Plānots, ka jaunajās telpās iespēja iegūt izglītību tiks nodrošināta vēl 385 skolēniem.
Dalīties:

Vairāk