Galerija

Silto džemperu nedēļa

Ulbrokas vidusskolā "Silto džemperu dienas" ietvaros Ekopadome rīkoja dažādas aktivitātes, aicinot iesaistīties visai skolai.

Kā viena no aktivitātēm bija vikotrīna. Viktorīnas mērķis bija paplašināt skolēnu zināšanas, redzējumu par šo akciju, vērst uzmanību klimata pārmaiņām. Vikotrīnā bja iekļauti jautājumi par enerģijas avotiem, Džemperu dienu, klimatu, kā arī par mūsu skolu. Labākos rezultātus vidusskolas posmā uzrādīja 10.B klase, 5.-9.klašu konkurencē labākos rezultātus uzrādīja 8.m un 9.m klases, bet 1.-4.klasēs starp labākajiem bija 3.c un 2.c klase.

Kā vēl viena no aktivitātēm bija džemperu veidošanu, liekot uzsvaru uz tekstilmateriālu atlikumiem, neradod jaunus atkritumus, bet izmantot otrreizēji. Skolēni domāja arī dažādus saukļus, kas mudinātu domāt par klimata pārmaiņām. Darbi izdevās ļoti radoši un ir ar ko lielīties.

17.februārī skolas telpās tika samazināta temperatūra par 3 grādiem, tika izsūtītas vēstules vecākiem, skolēniem ar aicinājumu arī mājās samazināt temperatūru. Skolēni aktīvi iesaistījās, atbalstīja ideju un vilka siltus džemperus. Skolēni vilka arī cepures un citus sildošus apģērba gabalus, tādejādi paužot savu attieksmi klimata pārmaiņām.

Skolas skolēni ļoti pozitīvi uztvēra visas aktivitāte un iesaistījās visās aktivitātēs.
Ulbrokas vidusskola aicina ik katram aizdomāties par klimata pārmaiņām, un ikdienā, ne tikai vienu reizi gadā, piedomāt par rīcībām, ko varam darīt klimata labā!
Ulbrokas Ekopadome aicina ikdienā veikt pavisam trīs vienkāršas lietas.
1. Taupīt elekroenerģiju un siltumenerģiju.
2. Neveidot pārtikas atlikumus un gaļu aizstāt ar pākšaugiem.
3. Vairāk braukt ar velosipēdiem, sabiedrisko trasnportu un daudz iet ar kājām!

Ulbrokas vidusskolas
Ekopadome
Dalīties:

Vairāk