Jaunumi

Pirmie MOTivatori mūsu skolā

Šī gada 2.-3.decembrī astoņiem mūsu skolas 8.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties MOT Latvija rīkotajās Jauno MOTivatoru apmācībās. Mūsu skola ieguvusi MOTivatorus: Saniju un Aleksi Alekseju no 8.a, Kristīni, Emīliju un Alisi no 8.b, Elizabeti un Krišjāni no 8.c klases un Loretu no 8.m klases. 

Kas ir Jaunais MOTivators?
Jaunais MOTivators ir 8. klases skolēns, kurš jau 2. gadu apgūst MOT programmu un viņu raksturo sekojošais: ar savu rīcību ir kā piemērs citiem drosmē rūpēties un pateikt nē; prot citus motivēt, iedrošināt; ir stiprs un pārliecināts; ir pozitīvs un spējīgs vadīt MOT nodarbības savas skolas 6-klasniekiem.

Jauno MOTivatoru apmācības Latvijā notika ceturto reizi. Kopā ar mūsējiem tajās piedalījās vēl 48 astotklasnieki no 12 MOT skolām Latvijā: Kuldīgas, Madonas, Olaines, Jelgavas, Mārupes, Tukuma un Rīgas.

Pēc iepazīšanās vienam ar otru un savu jauno lomu kā skolas Jaunais MOTivators visi apgva labas komunikācijas iemaņas un studēja MOT nodarbību scenārijus (kopā 3), lai būtu perfekti sagatavojušies tās pasniegt 6-klasniekiem.

Novērtējot šo laiku, mūsu dalībnieki saka tā: "Te bija ļoti jautri, daudz draudzīgu cilvēku un jauki mot skolotāji!! Viss nogāja ļoti labi. No šīs pieredzes daudz ko ieguvām! ?"Dalīties:

Vairāk

J remonti skolā 2023 Lasīt vairāk

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.

J gada pedagogs pieteikšanās Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās Ropažu novada pašvaldības balvai izglītībā “Ropažu novada gada pedagogs”

Balvas piešķiršanas mērķis ir izteikt atzinību pedagogiem, popularizēt viņu sasniegumus pedagoģiskajā darbā, kā arī stiprināt profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.