Jaunumi

Mācību gada noslēgumā tikās Ropažu novada Skolēnu pašpārvaldes

22. maijā Ulbrokas vidusskolā norisinājās Forums "Pieredzes apmaiņa" Ropažu novada skolu skolēnu pašpārvaldēm, ko organizēja Ulbrokas vidusskolas Lielā skolēnu pašpārvalde. Forumā piedalījās Skolēnu pašpārvalžu pārstāvji no Ropažu vidusskolas, Garkalnes Mākslu un vispārziglītojošās pamatskolas, Stopiņu pamatskolas un Vangažu vidusskolas.

Foruma laikā iepazināmies, pārrunājām Skolēnu pašpārvaldes darbību mūsu skolās, realizētās norises un pasākumus, nākotnes mērķus. Analizējām, kas ir izdevies, kas nesanāca tā, kā plānots, pārrunājām, kā veiksmīgāk iesaistīt skolēnus aktivitātēs, ko vēl gribam iemācīties, ko nākamgad plānojam. Kopā secinājām, ka turpināsim sadarbību, tiksimies atkal.

Paldies par iespēju organizēt šo pasākumu! Paldies visiem par dalību – mūsu tikšanās bija interesanta, vērtīga, iedvesmojoša! Paldies Gitai Šveicarei par sarunu vadīšanu!

 

Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.