Pasākumi

Lieldienu pārgājiena spēle

Pirms Lieldienām Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde izveidoja un aicināja skolēnus no 4. līdz 12. klasei piedalīties Lieldienu pārgājienā – spēlē, kas bija arī lieliska veids “krāt soļus” skolas soļošanas izaicinājumā.

Spēlē kopā bija jāatrod un jāpaveic 10 uzdevumi - jāatmin Lieldienu mīkla, jāizveido ticējums, jāatbild uz atjautības uzdevuma jautājumu, jāmeklē atšķirības attēlos, jāizspēlē Kahoot zināšanu spēle, jānosaka Lieldienu dzīvnieks, kā arī jāuztaisa kopā klases foto, jāpārrunā, kādas tradīcijas tiek ievērotas ģimenēs, jāspēlē “Aklās vistiņas” un jāuzraksta Lieldienu vēlējums.

Daži no Lieldienu vēlējumiem skanēja šādi:

Lustīgas, notikumiem pilnas Lieldienas!

Augstu šūpoties, olas pārēsties!

Lai Jums skaistas pirmās, gan otrās Lieldienās!!! Daudz uzvaru olu kaujās un kārtīgi izšūpoties! Neaizmirstiet uz olām uzbērt sāli!

Dumības ārā, gudrību iekšā!

Novēlam Jums visiem krāsainas un priecīgas Lieldienas!

 

Lai novērtētu, kā spēlē ir veicies, katru paveikto uzdevumu novērtējām 10 punktos.  Vislabāk spēlē veicās 7. dm klasei (90 punkti). Otrā/ dalītā vieta ir 6. d un 4. d klasei (85 punkti), bet trešā vieta 5. a klasei (83 punkti). Arī pārējām klasēm punktu ziņā ir veicies ļoti labi. Paldies visiem, visiem par dalību!

 

Ar sveicieniem –

Skolēnu pašpārvalde

Dalīties:

Vairāk

G Latvijas dzimšanas dienas koncerts Lasīt vairāk

Latvijas dzimšanas dienas koncerts

Ieskats Latvijas dzimšanas dienas koncertā, kas notika 17.novembrī, piedaloties 9.klašu kopkorim, bērnu deju kolektīvam "Pastalnieki", 1.klašu ansamblim, 2.-4.klašu korim, 5.-9.klašu korim "Lec, saulīte" un 4.-9.klašu eksperimentāli instrumentālajam ansamblim.

G Piederības svētki 4.klasēm 2023 Lasīt vairāk

Piederības svētki 4.klasēm 2023

"Tu esi piederīgs Ulbrokas vidusskolas pamtaskolēnu saimei!" - ar tādiem vārdiem tika sveikti 4.klašu skolēni, Pieder’ības svētkos pamatskolai.