Mini handbols meitenēm 2.-3.klasēm

Vadītājs: Imants Čerņavskis

Mūsdienās, kad arvien vairāk pasauli pārņem modernās tehnoloģijas, elektronika, padarot cilvēka dzīvi mazkustīgāku, komfortablāku un fiziski mazkustīgāku, fizisku aktivitāšu loma paliek arvien lielāka un svarīgāka. Šobrīd pasaulē pastāv ļoti daudz fizisku aktivitāšu iespējas un formas, ir ļoti daudz sporta veidu: individuālo vai komandu, ziemas vai vasaras. Sporta spēles ir populārāka fizisko aktivitāšu izpausmes forma. Pie tādam pieder arī handbols - sporta veids ar ļoti lielām tradīcijām mūsu valstī, tomēr tik ievērojami pēdējās desmitgadēs zaudējis popularitāti un atpazīstamību. Lai gan tas nav zaudējis savu atraktivitāti, oriģinalitāti un skatāmību arī 21.gs. divdesmitajos gados. 

Liela nozīme šī sporta veida atdzimšanai un attīstībai ir popularitātes un atpazīstamības atgūšana skolēnu vidū. Šīs sporta veids var būt ļoti laba alternatīva tiem, kuriem nepatīk citas sporta spēles vai ir vēlēšanās izmēģināt savus spēkus citā sporta spēlē.

Handbols ir ļoti vispusīgs sporta veids, kas uzlabo ne tikai skolēnu reakciju, kustību koordināciju, izturību un veselību, bet arī ieaudzina atbildības sajūtu pret komandas biedriem un sporta klubu.

 Programmas mērķis

  • Veicināt aktīvu bērnu un jauniešu iesaistīšanos fiziskajās aktivitātēs,
  • Sasniegt maksimāli iespējamo tehniski – taktiskās, fiziskās un psiholoģiskās sagatavotības līmeni,
  • Sekmēt skolēnu fiziskās un garīgās pilnības sasniegšanu,
  • Aktīvi iesaistīties Latvijas Handbola federācijas rīkotajās aktivitātēs un popularizēt handbolu Latvijas Republikā un ārpus tās robežām.


2023./2024.mācību gads 

Dalība Ziemassvētku mini handbola turnīrā