Metodiskais centrs

Lina Vozņarska


METODISKĀ CENTRA VADĪTĀJA

Tālr: +371 29534073
E-pasts: lina.voznarska@u-vsk.lv


Lūcija Bikovska


SĀKUMSKOLAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: lucija.bikovska@u-vsk.lv

Iveta Ozola


SĀKUMSKOLAS 1.-2.KLAŠU METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: iveta.ozola@u-vsk.lv

Tija Krastiņa


SĀKUMSKOLAS 3.-4.KLAŠU METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: tija.krastina@u-vsk.lv

Jana Prancāne


1.-4.KLAŠU AUDZINĀŠANAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: laila.gabrane@u-vsk.lv

Vija Fiļipenoka


5.-12.KLAŠU AUDZINĀŠANAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: vija.filipenoka@u-vsk.lv

Inese Lopuhina


MATEMĀTIKAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: inese.lopuhina@u-vsk.lv

Daiga Mežzīle


DABASZINĪBU METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: daiga.mezzīle@u-vsk.lv

Laila Gabrāne


TEHNOLOĢIJU METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: laila.gabrane@u-vsk.lv

Inga Buivite


DZIMTĀS VALODAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: inga.buivite@u-vsk.lv

Maija Kokina


SVEŠVALODU METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: maija.kokina@u-vsk.lv

Neila Krave


SOCIĀLI PILSONISKĀS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: neila.krave@u-vsk.lv

Inga Vereba


KULTŪRAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: inga.vereba@u-vsk.lv

Marija Šteinberga


SPORTA METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: marija.steinberga@u-vsk.lv

Rita Moženaite


INTEREŠU IZGLĪTĪBAS METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: rita.mozenaite@u-vsk.lv

Agnese Aspere


ATBALSTA METODISKĀS KOMISIJAS VADĪTĀJA

E-pasts: agnese.aspere@u-vsk.lv